O našich hračkách

Sme firma pôsobiaca na trhu od r. 2000 a od r. 2015 prichádzame na trh s ponukou originálnych, zaujímavých, tradičných drevených hračiek. Predávame produkty, ktoré s istotou potešia Vaše ratolesti.

Všetky hračky, ktoré ponúkame si starostlivo vyberáme a musia spĺňať naše predstavy a kritéria. Sú vyrábané výlučne z dreva, sú ekologicky nezávadné. Všetky sú originálne, ručne vyrábané a farbené kúsky sú ručne maľované nezávadnými, ekologickými farbami a lakmi.

Na dnešnom trhu presýtenom plastovými hračkami si produkty pre deti z dreva držia svoje prednosti, originálnosť a čaro. Majú svoju tradíciu, sú to hračky našich prarodičov a vracajú sa k nim generácie neustále.

Všetky nami predávané hračky majú označenie CE a sú vyrábané na európskom trhu. V našej ponuke nájdete tovar výhradne od výrobcov, remeselníkov z Českej republiky a Poľska. Tieto hračky robia radosť deťom už od útleho detstva. Sú vhodné pre deti od 3 rokov, ale pod Vašim dohľadom očaria a zaujmú aj deti už od 1 roka. Sú edukatívne, zlepšujú motoriku a podporujú rozvoj osobnosti dieťaťa. Rozvíjajú detskú tvorivosť, predstavivosť, hmatové a zmyslové schopnosti, zdokonaľujú koordináciu.

Našim cieľom je ponúknuť kvalitné, nezávadné, zaujímavé, originálne hračky a tak podporovať správny, duševný a fyzický vývoj našich, vašich detí.

Prajeme Vám príjemné nakupovanie.