Hračkovak XENDY "S"

288
Neohodnotené

Skvelý spôsob ako vziať obľúbené hračky zo sebu kamkoľvek. Malý hračkovak je úložný box na hračky, podložka na hranie, cestovná taška aj ruksak pre deti v jednom. Potlač monstríka je na spodnej strane hračkovaku a vynikne pri prehodení cez plecia alebo zavesení v izbe.

Malý  hračkovak je skvelý spôsob ako cestovať s deťmi a mať svoj detský kútik stále so sebou. 

V rozloženom stave sa zmestí na stôl, a vďaka jednoduchému otváraniu do kruhu dieťa ľahko uvidí všetko dôležité bez nutnosti vysypať obsah. Je vodeodolný a ľahko sa čistí, zvládne cestu na do každej kaviarne, na tréning, ihrisko aj na pláž. Jednoducho hračkovak otvorte, nahádžte do neho všetko nevyhnutné, zatiahnite a hotovo. Po príchode stačí otvoriť a hrať sa. 

Ku každému hračkovaku vám pribalíme aj hru Poriadnik, nálepky monstríkov a vymaľovánku pre malých monstrov.


  • Dodacia doba 7-10dní
€35
Kategória: HRAČKOVAKY
 
  • Vyrobené na Slovensku pre všetky dievčatá aj chlapcov každého veku.
  • Materiál: Vodovzdorný a svetlostály materiál z tradičnej českej textilky s certifikáciou Oeko-Tex® - 100% polyester (PES) s polyuretánovým záterom.
  • Vyhotovenie: Priemer 43 cm, výška bočníc 18 cm. Vnútorné vrecko na drobnosti so zipsom. Zámky na šnúrkach pre lepšie udržanie obsahu vo vnútri vaku. Vhodné do interiéru aj exteriéru. 
  • Údržba: Zašpinené hračkovaky pretrite vlhkou handričkou alebo operte v práčke na 40 stupňov, čím zabezpečíte vysoký hygienický štandart výrobku. 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.