Hračkovak TUFFI "L"

273
Neohodnotené

Hračkovak je riešenie proti rosypaným a rozhádzaným hračkám. Je to úložný vak na hračky, podložka na hranie a cestovná taška pre deti v jednom. Originálny vak s autorskou potlačou na spodnej strane je štýlový doplnok do detskej izby. Navrhnutý pre jednoduché udržiavanie poriadku v hračkách. Ideálny darček pre rodičov aj deti.

Produkt podporuje hranie aj samostatnosť a zodpovednosť u detí.Ku každému hračkovaku vám pribalíme aj hru Poriadnik, nálepky monstríkov a vymaľovánku pre malých monstrov.

Vďaka veľkosti a použitému materiálu je to praktická taška na pláž či na ihrisko - jednoducho hračkovak otvorte, nahádžte do neho všetko nevyhnutné, zatiahnite a hotovo.  Ľahká manipulácia, jednoduché čistenie.


  • Dodacia doba 7-10dní
€47
Kategória: HRAČKOVAKY
 
  • Vyrobené na Slovensku pre všetky dievčatá aj chlapcov každého veku.
  • Materiál: Vodovzdorný a svetlostály materiál z tradičnej českej textilky s certifikáciou Oeko-Tex® - 100% polyester (PES) s polyuretánovým záterom. 
  • Vyhotovenie: Lesné zvieratká vlk, líška, ďateľ, sova, medveď. Priemer 68 cm, výška bočníc 15 cm. Kvalitná sublimačná potlač, vďaka ktorej farby nevyblednú ani po rokoch. Vnútorné vrecko na drobnosti so zipsom. Zámky na šnúrkach pre lepšie udržanie obsahu vo vnútri vaku. Vhodné do interiéru aj exteriéru. 
  • Údržba: Zašpinené hračkovaky pretrite vlhkou handričkou alebo operte v práčke na 40 stupňov, čím zabezpečíte vysoký hygienický štandart výrobku. 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.