Hračkovak Colours NAVY "L"

294
Neohodnotené

LIMITOVANÁ EDÍCIA! Úložný box na hračky, podložka na hranie a cestovná taška pre deti v jednom. Bez potlače, v pekných a jasných farbách. Dvojfarebný hračkovak je doplnok do každej (nielen) detskej izby, ktorý pomôže udržať poriadok v hračkách.

Otvorený hračkovak pôsobí jednofarebne a je skvelá podložka na hranie. Vďaka tvaru majú deti prehľad o obsahu a nemusia hračky vysýpať. 

Vďaka veľkosti a použitému materiálu je to praktická taška na pláž či na ihrisko - jednoducho hračkovak otvorte, nahádžte do neho všetko nevyhnutné, zatiahnite a hotovo.  Ľahká manipulácia, jednoduché čistenie.

Vyrobené na Slovensku pre všetky dievčatá aj chlapcov každého veku.


  • Dodacia doba 7-10dní
€34,90
Kategória: HRAČKOVAKY
 
  • Materiál: Vodeodolný a svetlostály materiál z tradičnej českej textilky s certifikáciou Oeko-Tex® - 100% polyester (PES) s polyuretánovým záterom. 
  • Vyhotovenie: Vnútorné vrecko na drobnosti so zipsom. Zámky na šnúrkach pre lepšie udržanie obsahu vo vnútri vaku. Vhodné do interiéru aj exteriéru. 
  • Údržba: Zašpinené hračkovaky pretrite vlhkou handričkou alebo operte v práčke na 40 stupňov, čím zabezpečíte vysoký hygienický štandart výrobku. 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.