Hojdacia doska WOUDIE

304/BIE 304/CER 304/FIA 304/GRA 304/LIM 304/MOD 304/NAT 304/ORA 304/RUZ 304/ZEL 304/ZLT Zvoľte variant
8 hodnotení

Informujte sa o dostupnosti tovaru.

 

Je to XL verzia hojdacej dosky. Jej veľkosť a zakrivenie je prispôsobené pre väčšie deti a dospelých bez obmedzenia. Je to balančná fitness pomôcka, lavička či stepper, hračka pre dospelých, úžasné je aj ako ležadlo a príjemný relax, dekoračný nábytok, alebo len pekný kus kvalitného dreva, ktorý svojim dizajnom zaujme na prvý pohľad. Vhodné pri cvičení jogy, pilates aj pri cvičení boľavých kolien.


  • Zvoľte variantNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávku
€149,50
  • Farba
Kategória: Hojdacia doska
 

Ako fitness pomôcka: Použite pre posilňovanie v intuitívnom hojdacom pohybe. Vďaka balančným vlastnostiam Woudie využívate k pohybu stred tela, teda optimálne zapájate všetky svaly hlbokého stabilizačného systému, čo vedie k zlepšeniu Vašich balančných a koordinačných schopností.

Woudink (www.woudink.com) tiež učí správnemu dychovému stereotypu, čo je priamo spojené so správnou funkciou hlbokého stabilizačného systému. Pre náročnejších je možné využiť neobmedzené množstvo závaží a ďalších fitness pomôcok, ktoré posunú Váš tréning o ďalší level vyššie.

Nosnosť Woudie je 200kg

Odporúčaný vek: 7 - 99
Váha cca. 7,5kg
Rozmer: 120 x 35cm
Materiál: Vrstvené bukové drevo s jedinečnou prírodnou kresbou.
Povrchová úprava: Olej natur, alebo pigmentový (pretože vďaka nemu nezaniká kresba dreva, jeho údržba je jednoduchá).

Doporučený vek: 7-99rokov

Kvalita: Certifikácia kvality CE
Balené v kartónovom obale.
Vyrobene v ČR.